RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 28 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:748
Zatrzymani sprawcy:29
Zatrzymani poszukiwani:10
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 STATYSTYKI DNIA KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KMP OFICER PRASOWY DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE,ZAGINIONE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW RUCH DROGOWY PREWENCJA ZIELONA STREFA - OCHRONA ZWIERZĄT MAPA UTRUDNIEŃ W RUCHU NA DROGACH KRAJOWYCH WSPÓŁPRACUJĄ Z POLICJĄ POZOSTANĄ W PAMIĘCI
 STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH

strzałka Poszukiwany listem gończym

Policjanci z komisariatu na Rubinkowie zatrzymali 36-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, a wkrótce stanie przed obliczem sądu.


Wczoraj /1.05/ około godz. 17.00 ul. Olsztyńskiej policjanci z komisariatu na Rubinkowie zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. Po sprawdzeniu  w policyjnych bazach danych okazało się, że 36-letni kierowca naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez toruński sąd. Z policyjnego sprawdzenia wynikało również, że od marca b.r. jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna trafi na najbliższe dwa miesiące do Aresztu Śledczego. 36-latek jest znany policjantom z wcześniej dokonanych przestępstw przeciwko mieniu. Teraz odpowie również za naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Może mu za to grozić do 3 lat więzienia.

 
Publikacja: Mariusz Sierzchuła
KMP w Toruniu
Rzecznik Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KMP Grudziądz