Pożegnanie z mundurem mł. insp. Tomasza Szczygieł - Wiadomości - KMP w Grudziądzu

Wiadomości

Pożegnanie z mundurem mł. insp. Tomasza Szczygieł

Data publikacji 21.02.2020

W Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyła się uroczystość, podczas której Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu – mł. insp. Tomasz Szczygieł pożegnał się z naszą jednostką. Zastępca szefa grudziądzkich mundurowych podczas spotkania słowa uznania kierował w kierunku funkcjonariuszy i pracowników Policji grudziądzkiego garnizonu dziękując im za wspólną służbę.

W dniu 21 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyła się uroczystość pożegnania mł. insp. Tomasza Szczygieł - dotychczasowego Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu. W uroczystości oprócz policjantów i pracowników grudziądzkiej Komendy Policji udział wzięli między innymi inspektor Marcin Woźniak - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, oraz przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości, instytucji i organizacji publicznych.

Następnie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy złożył podziękowania mł. insp. Tomaszowi Szczygieł za dotychczasową, ponad 28-letnią służbę, podkreślając przede wszystkim skuteczność w zwalczaniu przestępczości.

Publikacja: sierż. sztab. Maciej Szarzyński