Święto Policji w grudziądzkim garnizonie - Wiadomości - KMP w Grudziądzu

Wiadomości

Święto Policji w grudziądzkim garnizonie

Data publikacji 20.07.2017

Z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Marcina Woźniaka oraz Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu inspektora Dariusza Knoffa, 42 grudziądzkich policjantek i policjantów otrzymało awans na wyższy stopień policyjny. Uroczysta gala z okazji Święta Policji odbyła się wczoraj w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu.

W Urzędzie Miejskim w Grudziądzu odbyły się uroczyste obchody z okazji zbliżającego się Święta Policji. Podczas uroczystości Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Marcin Woźniak wraz z komendantem grudziądzkiego garnizonu inspektorem Dariuszem Knoffem, wręczył 42 policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne. Uroczystość poprzedziła msza święta odprawiona przez księży kanoników Marka Borzyszkowskiego oraz Jarosława Janowskiego w Bazylice św. Mikołaja w Grudziądzu.

Podczas gali ogłoszono wyniki konkursu na najlepszego policjanta powiatu grudziądzkiego zorganizowanego wspólnie przez grudziądzką komendę i Starostwo Powiatowe. Zwycięzcą został starszy sierżant Rafał Woźniak – dzielnicowy z Posterunku Policji w Łasinie.

W uroczystościach uczestniczył wicewojewoda Józef Ramlau oraz Prezydent Miasta Grudziądza Robert Malinowski, którzy zgodnie podkreślali wysokie poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie społeczne jakim od lat cieszy się Policja.

Wszystkim nominowanym i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje.

Publikacja: st. sierż. Maciej Szarzyński