27-letni recydywista ponownie wpadł z narkotykami - Wiadomości - KMP w Grudziądzu

Wiadomości

27-letni recydywista ponownie wpadł z narkotykami

Data publikacji 31.08.2017

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego altanie funkcjonariusze znaleźli prawie 50 gramów marihuany i amfetaminy. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom z licznych konfliktów z prawem związanych z narkotykami. Niespełna miesiąc wcześniej grudziądzcy kryminalni zatrzymali go w tym samym miejscu pod tym samym zarzutem, zabezpieczając wówczas ponad 200 gramów różnych środków odurzających.

Wczoraj (30.08.2017) kryminalni z grudziądzkiej jednostki ustalili, że na jednym z ogrodów działkowych na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który może mieć przy sobie środki odurzające. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że jest to ten sam mężczyzna, który został przez nich zatrzymany w tym samym miejscu niespełna miesiąc wcześniej. Wówczas mundurowi zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany i amfetaminy.

Podejrzenia policjantów okazały się słuszne- był to ten sam 27-latek i ta sama altana co poprzednim razem. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli w niej prawie 50 gramów środków odurzających. Wstępne badania wykazały, że ponownie są to marihuana i amfetamina.

Grudziądzanin był na tyle pewny siebie, że narkotyki miał schowane… w tym samym miejscu w którym znaleźli je policjanci podczas poprzedniego przeszukania. 27-latek został zatrzymany. Dzisiaj (31.08.2017) usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych, za który będzie odpowiadać warunkach recydywy. Jutro zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

Publikacja: sierż. sztab. Maciej Szarzyński