Sumienie złodzieja ? - Wiadomości - KMP w Grudziądzu

Wiadomości

Sumienie złodzieja ?

Data publikacji 11.01.2019

Po raz kolejny w grudziądzkiej komendzie pojawił się 43 – letni mężczyzna, który w listopadzie ukradł rower na ul. Chełmińskiej. Pierwotnie do jednostki w Grudziądzu doprowadzili go policjanci, po tym jak został zatrzymany w sprawie popełnionego przestępstwa. Wtedy usłyszał zarzut dokonania kradzieży, jednak roweru nie odzyskano. Tym razem mężczyzna odwiedził policjantów z własnej woli dostarczając mundurowym rower, który wcześniej ukradł.

W środę (9.01.2019) do komendy w Grudziądzu zgłosił się 43 – mężczyzna, który listopadzie na ul. Chełmińskiej w Grudziądzu ukradł pozostawiony przed jednym z budynków rower i uciekł. Złodziej przyprowadził do mundurowych rower, który wcześniej ukradł. Policjanci już wcześniej – w grudniu zatrzymali osobę, po tym jak pozyskali wiadomości w tej sprawie od mieszkańców po publikacji wizerunku sprawcy. Mężczyzna usłyszał wtedy zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Jednoślad trafił już do właściciela, który szczęśliwy odjechał nim z komendy. Dla pokrzywdzonego to ważny środek transportu, gdyż dojeżdża nim do pracy.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Publikacja: asp. szt. Jacek Jeleniewski